aboutus

نمایه شرکت

LinkAV در سال 2005 تاسیس شد و به همراه گروهی از مهندسان حرفه ای برای تهیه خدمات سفارشی (OEM) به طراحی و ساخت سیستم های انتقال تصویری / داده بی سیم تلفن همراه از جمله COFDM ، IP MESH و سری 4G-LTE پرداخت.LinkAV به یک پایگاه مشتری متنوع و پر تقاضا از پلیس / ارتش تا شهروندان عادی ، از پهپاد تا UGV / روبات ها ، از میدان نفتی تا جنگل ، از خارج از کشور تا سرزمین اصلی چین خدمت می کند.

LinkAV یک تولید کننده پیشرو در چین (OEM) در ارتباطات بی سیم و سیستم های اطلاعاتی نوآورانه است.سیستم های پیوند داده پیشرفته ما برای ارتباطات مهم در سیستم های بدون سرنشین تاکتیکی مانند وسایل نقلیه زمینی بدون سرنشین (UGV) ، هواپیماهای بدون سرنشین (هواپیماهای بدون سرنشین ، پهپادها) و وسایل نقلیه سطحی بدون سرنشین (USVs) ایده آل هستند و با توجه به قابلیت حمل و اطمینان و اطمینان بیشتر از همه طراحی شده اند.

LinkAV به عنوان یک رهبر در انتقال مایکروویو در زمان واقعی ، عضو انجمن صنعت نرم افزار شنژن ، مدیر اجرایی انجمن صنایع حفاظت و حفاظت شنژن است.شهرت این شرکت برای محصولات پیشرو در صنعت و خدمات برتر مشتری ، LinkAV را به عنوان یکی از رهبران بازار و کاندیدای اصلی معرفی کرده است.ما افتخار می کنیم که به عنوان کارشناس انتقال بی سیم شناخته می شویم ، ارائه راه حل های فیلم و داده با کیفیت بالا در زمان واقعی.

راه حل های LinkAV انعطاف پذیری مشتریان را بدون به خطر انداختن قابلیت اطمینان مورد نیاز برای برنامه های پخش حرفه ای یا سیستم های مهم ماموریت فراهم می کند ، مشتریان را قادر می سازد محتوای دیجیتال خود را به سرعت و به آسانی در هر کجا که لازم باشد - چه در یک صحنه صدا ، مرکز عملیات شبکه یا پاسخ دهندگان اول در زمینه در یک سایت بحران.

اصل تجارت ما

مبتنی بر صداقت ، ابتدا مشتری!

 

مزیت اصلی ما

سرویس خیاطی(OEM / ODM)

 

ماموریت ما

تجهیزات قابل اعتماد انتقال بی سیم موبایل را بسازید تا به مردم کمک کند تا با آرامش بیشتری در مقابل فاجعه و حوادث غیر منتظره قرار بگیرند.

 

دیدگاه ما

برای تبدیل شدن به یکی از برترین ارائه دهندگان تجهیزات انتقال بی سیم تلفن همراه در جهان.

 

ارزشهای اصلی ما

nاتفاق افتادن

nداشتن استانداردهای بالا

تاریخ

نقطه عطف شرکت:

اوت 2005، در شنژن، چین تاسیس شد.

دسامبر 2010، به عنوان شرکت انکشافی شنژن رتبه بندی شد، گواهینامه ISO 9000: 2001 را کسب کرد.

ژوئیه 2012، 3 شعبه در پکن، شانگهای و شهر هینان گسترش یافت.

دسامبر 2014، گواهینامه CE، فروش سالانه به 21 میلیون یوان رسید.

آگوست 2015، طراحی اختراع فرستنده بی سیم و صدور گواهینامه ISO 9001: 2008.

نوامبر سال 2016، به عنوان "شرکت شنژن فناوری پیشرفته" اهدا شد، فروش سالانه به 30 میلیون دلار رسید.

دسامبر سال 2017، موسسه تحقیقاتی دانشگاه توچین توسانگا تاسیس شد و به عنوان پیشرفت علم و فن آوری برای تحقیق و توسعه تجهیزات ارتباطات اضطراری ساختمان زیرزمینی توسط وزارت امنیت عمومی تأسیس شد.

مارس 2018، GJB9001-2009 گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت و سلاح و تجهیزات را دریافت کرد.

سال 2019، ما در حال توسعه ...

در طول این سالها توسعه، LinkAV هرگز متوقف نشده است که با کیفیت و خدمات محصولات به کمال برسد. در سال 2014، با اجرای عالی سرمایه گذاری، با بیش از 8 میلیون فروش سالیانه به پایان رسید. محصولات در بازار داخلی و خارج از کشور فروخته شد.

در سال 2015، ما شروع به ارائه مارک خدمات خود، لینکAV، نام تجاری خود را با آگاهی بزرگ به ارائه دستگاه های انتقال با نرم افزار بالا پایان رایگان متولد شد. سپس، Zhongchuang Tech هیچ یک از شرکت های محلی نیست، بلکه نام تجاری بین المللی است که با کیفیت و خدمات آن ثابت شده است.

LinkAV با شور و شوق کامل خود را به عنوان همیشه، در تلاش برای ارائه به مشتریان محصولات با کیفیت بالا با خدمات پنج ستاره.

در حال حاضر در خارج از کشور ما به شما ارائه خدمات با کیفیت با موانع ارتباط ZERO به زبان انگلیسی و اسپانیایی. پس از گذشت زمان توسعه ما COFDM فوق العاده مجهز به فرستنده بی سیم ویدئویی UAV با سرعت حدود 100 گرم را نهایی کرده ایم. در حال تجربه و پویایی هر دو بال خود را به پرواز مانند عقاب.

LinkAV - اتصال AV خود را بی سیم!

سرویس

چرا LinkAV؟

 

مقرون به صرفه ، نوآوری ، تحویل به موقع ، یک سال گارانتی!

 

حوزه فعالیت: مورد نیاز اتصال بی سیم MANET IP Mesh ، COFDM ، 4G-LTE.
 

کاربرد محصولات: نظارت تصویری دولت ، فرماندهی نظامی ، پهپاد ، استخراج معدن ، جلوگیری از آتش سوزی در جنگل ، نظارت بر نشت روغن ، نظارت تصویری ، سیستم امنیتی و پایانه های فرمان بی سیم ، حفاظت بی سیم برای پیشگیری از مدنی ،

 

LinkAV براساس پروتکل هایی مانند Onvif و RTSP ساخته شده است ، که LinkAV را قادر می سازد تا از مارک های مختلف مانند Dahua ، Hikvision برای ادغام بهتر با فیبر و اتصالات اینترنتی پشتیبانی کند.

 

ما به مشتریانی مانند ZTE ، اداره امنیت عمومی جیانگ سو ، گروه اطفا حریق داخلی مغول ، دفتر پیشگیری از آتش سوزی در جنگل هونان ، SMT (ایالات متحده) و الکترونیک تاکتیکی (ایالات متحده) و همچنین RF Revision (کره جنوبی) خدمت کرده ایم.

 

 

تیم ما

عشق غذا:

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Gordon Gong
تلفن : 0086 15817349508
فکس : 86-755-83735058
حرف باقی مانده است(20/3000)